Megoldott

Elromlott vízcsap - Gellérthegy Csúszdás játszótér

FRISSÍTÉS 2023.06.08.
Fővárosi Vízművek válasza: a Budapest XI. kerületi Gellért-hegy játszóterén található ivókút nem a társaságunk kezeléséhez tartozik, így javítása nem áll módunkban. Megítélésünk szerint BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízióhoz tartozó műtárgy

-------

Elromlott vízcsap - ömlik belőle a víz. Gellérthegy Csúszdás játszótér.

Probléma helyszíne
F3P2+32 Budapest Hungary

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ivókút javítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/123375/elromlott-vizcsap-gellerthegy-csuszdas-jatszoter
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ivókút javítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/123375/elromlott-vizcsap-gellerthegy-csuszdas-jatszoter
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Elromlott vízcsap - ömlik belőle a víz. Gellérthegy Csúszdás játszótér."-ról "FRISSÍTÉS 2023.06.08. Fővárosi Vízművek válasza: a Budapest XI. kerületi Gellért-hegy játszóterén található ivókút nem a társaságunk kezeléséhez tartozik, így javítása nem áll módunkban. Megítélésünk szerint BKM Nonprofit Zrt. FŐKER...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 123375 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Divízió
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Palota út, gyorslift (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszállítatlan fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére