Megoldott

Magas bokor

Anonim Járókelő

A magas bokrok miatt nem látható ha gyalogos elindul a szemközti járdáról.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a sövény nyírását elvégezték munkatársaink.
    A sövénynyírási feladat az egész főváros területén egyszerre jelent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fapusztulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kispad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére