Megoldott

Eltört/elromlott öntöző a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

Kettő bokorban van elromolva a cső.
Az egyik a 4-6 villamosok vágányvégénél, a másik a 22-es buszok megállójában levő utasváró mögött.
Mindkettőből ömlik a víz a járdára és az úttestre.
Kérjük megjavítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudjuk, hogy megjavították? Mert télen nem tudtam megnézni, nem locsolnak.
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink megvizsgálták az öntözőrendszert a helyszínen, és megállapították, hogy a csepegtető csövet valaki elvágta. Javításáig szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult fák a Széll Kálmán téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére