Megoldott

Tábla a kávézóban

Napok óta kallódik ez a tábla a Hollán Ernő utca sétálóutcai részén. Jó lenne, ha visszakerülne szegény a helyére, vagy esetleg egy olyan helyre, ahonnan nem ütik ki.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1233)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az észrevételt továbbítottunk a jel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére