Megoldott

Lekopott útfelfestések

Üdv!
A jelzett útszakaszon az úton lévő felfestések teljesen lekoptak.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Corvin-csomópont

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Teller Ede úton lévő burkolatjelek állapotával kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Részvénytársaságunk az útburkolati jelek felújítását minden évben egy, az év elején
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére