Megoldott

Kint maradt tábla

Anonim Járókelő

A korábbi, azóta megszűnt autóbuszparkoló bejáratára mutatnak a táblák, amelyek már feleslegesek (kötelező haladási irány busznak, hátsó táblán kötelező haladási irány).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 111

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla eltávolításra került, köszönjük!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Visegrádi u. 111. számnál található felesleges jelzőtáblák eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "kint maradt tábla"-ról "Kint maradt tábla"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Visegrádi u. 111. számnál kint hagyott ideiglenes jelzőtáblák eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    15 éve ferde, hiányos oszlopsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére