Megoldott

Kidöntött korlát

Az Újhegyi úti uszoda előtt hever ez a kidöntött fém korlát.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • X. kerület Kőbánya Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők webhely üzemeltetők!

    Ezúton értesítem Önöket, hogy a 2016. június 7.-én bejelentett X. kerületi kidöntött korlát az Újhegyi uszoda bejárata közeléből elszállításra került.

    Üdvözle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hatház utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére