Megerősítésre vár

Kidobott szék

Legalább két hete egy hányatott sorsú szék van kidobva az István utcán, ami valamiért elkerüli a közterületesek és kukások figyelmét

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, István u. 22

Hozzászólások

  • Tácsik Tamás visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00123090

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00123090 azonosítószámú, a Budapest István utca 22. szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Tácsik Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Instant lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száradt ágak a járdánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos, mocskos szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére