Megoldott

Betontömbök vki odébbrakta

Soroksári úton a gyalogátkelőhelynél lévő terelő betontömb elkerült a helyéről (lásd a képet).

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 44

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "betontömbök vki odébbrakta"-ról "Betontömbök vki odébbrakta"-ra.

  • Erőss György hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincsenek szanaszét a betontömbök.
  • Erőss György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Erőss György visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentésüket.
    A hiba elhárításáról intézkedünk, a megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Erőss György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működnek a jelzőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pöttyös utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Address :Budapest (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére