Megoldott

Megrongált megálló

Anonim Járókelő

A 85-ös busz Lavotta utcai megállójában (Örs felé menő oldal) megrongálták a tájékoztató táblát.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0024295/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00123053

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében jelzett helyszínen az utastájé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált, mozgó pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trágár graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére