Megoldott

Gervay utca hiányzó aszfaltozás

Járda burkolat elmaradt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gervay u. 92

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00123035 sz. Megoldatlan státuszú bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Helyszíni szemlén kollégáink megállapították, hogy az aszfalt helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Bud
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy a bejelemtesemre reagálva, de hosszú évek után megcsinálták ezt a kis szakaszt és tök jó lett. Úgyhogy én sikernek konyvelem el, köszi szépen!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járda hiba Zugló, Angol utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa gyökérzete felnyomta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eperfa termése a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére