Megoldott

Beteg fa

A facsemete töve él valamennyire, de a teteje elhalt.
Kérnénk megvizsgálni. Ha kell, cserélni.
Az Öv utcai játszótérnél van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 164

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újat ültettek. Köszönjük.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122960 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Kerékgyártó utcai játszótér Öv utca felőli oldalán álló kiszáradt sorfa kivágását a Zuglói Zrt. elvégezteti, pótlására vár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hajléktalanok lepték el a játszóteret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére