Megoldott

MOL BUBI romokban

Anonim Járókelő

Üzemképtelen bringa szerelőre vár

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 40

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0024146/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00122911

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a hibás kerékpárt karbantartóink m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték :)
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0024146/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00122911

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a hibás kerékpárt karbantartóink m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Kerékpározás"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Semmiből semmibe vezető kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széchenyi tér (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére