Megoldott

Hiányzó KRESZ tábla.

A Bajza utca és a Városligeti fasor sarkán, a képen látható oszlopról hiányzik az "egyirányú forgalom" tábla. Így nincs értelme a kerékpáros kiegészítő táblának.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 16

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Lásd a mellékelt, ma készült fotót.
  • Varga Tamás visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnika
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leragasztott közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére