Megoldott

Koszos, elhanyagolt játszótér

Tisztelt Ügyintéző
Szeretném bejelenti,hogy a Szilas parki játszóter a 1 5.keruletben nagyon koszos, piszkos,elhanyagolt,szeméttel teli.
Kérem ha van rá mód,mielőbb tegyék rendbe. Veszélyes és undorító.
Köszönöm szépen

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szilas ltp. 17

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Koszos,elhanyagolt játszóter"-ról "Koszos, elhanyagolt játszótér"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image001.jpg@01D99ED9
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Dancs-Ragács Fanni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Komposztálódó zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szilas park (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kültéri klíma az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére