Megoldott

Jelzőlámpa hiba

A Veres Péter és a Baross Gábor utca sarkán, a HÉV átjárónál lévő lámpa megint nem működik. Ez a héten már a sokadik eset. Nagyon balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 124

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A csomópont működése helyreállt.
    Tisztelettel,

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Armand Molnár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére