Megoldatlan

Szó nélkül rutinból parkolnak évtizede nézik

Anonim Járókelő

Mert hagyják! Miért hagyják? Ne hagyják!
Ha rendezték az évtizedes parkolási viszonyokat kérem, hogy kérjék a zöldterület helyreállítását!
Előre is nagyon szépen köszönöm az ezen irányba tett minden kedves munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 183

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a munkájukat.
    Sajnos a probléma nem oldódott meg.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten megküldöm Újbuda Közterület-felügyelet tájékoztatását.

    Tisztelettel

    [cid:ccaae18d-3d24-46b6-8189-9542b8766c53]
    Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata
    Újbu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatosan áll a sor a tönkretett területen. Miért nem történik semmilyen intézkedés?
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Elhagyott jármű"-ról "Parkolás"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is rtinból parkolnak.
    Történt bármilyen intézkedés?
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor arra jártam, nem láttam ott állni senkit, nem tudom, mennyire mérvadó.
    Amúgy szerintem ez parkolás kategória.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyeletnek tett lakossági bejelentésére hivatkozva mellékelten küldjük tájékoztatásunkat

    Üdvözlettel:

    Újbuda Közterület-felügyelet
    [cid:e3154de9-3347-48e9-8619-140b46b8fbd4]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére