Megoldott

nem belátható kereszteződés

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő Munkatársa,

Budapest XX. Hitel Márton utcai lakosként kerestem meg Önöket, a probléma amiben a segítségüket kérem a következő: A Mártírok útja nagyon forgalmas útvonal 4 különböző buszjárattal, a Mártírok útja és a Hitel Márton utca sarkán működik egy kereskedés, az üzlet előtt parkolnak a vásárlók, az utcából kikanyarodni elég körülményes, mert nem belátható az útszakasz, a közeli buszmegálló miatt az autók előzik az álló buszt és mivel oda vissza járnak a buszok a másik oldalon pont a sarkon megálló van, ezért hosszú perceket kell várni a biztonságos kikanyarodáshoz. A lényeg a biztonság lenne, van egy óvoda a szomszéd utcába, hozzák viszik a gyerekeket stb.
A megoldás az utca másik oldalán álló oszlopra kihelyezett közlekedési tükör lenne. Erről csatoltam egy képet.
Segítségüket előre is köszönöm!
Edit

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 27

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    "A forgalmi rend módosítását nem tartjuk szükségesnek."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XX. kerület Mártírok útja – Hitel Márton utcai kereszteződésbe tükör kihelyezésével kapcsolatos bejelentésére válaszunk a következő:
    A Mártírok útja – Hitel Márton utcai kereszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Forgalomtechnikai kérésekben a Budapest Közút Zrt. az illetékes.
    Tisztelettel:
    VGO
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    balra kanyarodó lámpa nem vált zöldre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelző lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére