Megoldott

Hiányos fedlapok

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő, útba épített fedlapok hiányosak, be vannak szakadva.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapok állapotát!

Pontos helyszín:
47.58287319584495, 19.03972781498826

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 10

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 122857 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest, III
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ali utca 8.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a fedlapok nem lettek javítva, és válasz sem érkezett, kérjük szépen újra beküldeni az Illetékes felé. Sok esetben sajnos csak ez segít. Köszönjük!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű a Váradi utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére