Megoldatlan

Óriási betontömb a járdán

FRISSÍTÉS: 2023.08.21

A bejelentő visszajelzése alapján:
,,A helyszínt a napokban visszaellenőriztük, és megállapítottuk, hogy a betontömb ugyanúgy a helyszínen van. Kérjük elszállítani!"

-----

Jelzett helyszínen egy óriási, funkciótlan betontömb van kihelyezve a közterületre, a járdára.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a betontömböt a közterületről!

Pontos helyszín:
47.581738807673155, 19.038544960811386

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pusztakúti út 34

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen egy óriási, funkciótlan betontömb van kihelyezve a közterületre, a járdára. Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a betontömböt a közterületről! Pontos helyszín: 47.581738807673155, 19.038544960811386"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.08.21 A bejelentő visszajelzése alapján: ,,A helyszínt a napokban vissza...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    NEM MEGOLDOTT!!!!!!
    A helyszínt a napokban visszaellenőriztük, és megállapítottuk, hogy a betontömb ugyanúgy a helyszínen van. Kérjük elszállítani!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínt a napokban visszaellenőriztük, és megállapítottuk, hogy a betontömb ugyanúgy a helyszínen van. Kérjük elszállítani!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00122856 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett betontömb már nem volt a megadott helyszínen!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügye...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyenetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Anikó
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kis eső, nagy árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Massár István
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Toldás köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére