Megerősítésre vár

Kiszáradt fa

A Róna utcán található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlását.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/AkHBuPUuzccQceyS8

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 106

Hozzászólások

  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122843 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Róna u. 106-108. szám előtti kiszáradt sorfa kivágása megtörtént, a hiányzó fa pótlására várhatóan az őszi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott szúrós akácfa ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vadász Vera
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Alsórákos (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüskès bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére