Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Frissítés 2023.07.11
Főkert válasza
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen csak gallyazási munkálatokat végzünk, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.
............
A Hermina út 35 előtt található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlását.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/K3DDWMdx84LVysgc7

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 35

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122840 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Hermina út 35. számmal szembeni elválasztósávon található száraz fa kivágását a Zuglói Zrt. elvégezteti, pótlá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hermina út 35 előtt található a képen látható kiszáradt fa. Szeretném kérni a pótlását. Utcaképen: https://goo.gl/maps/K3DDWMdx84LVysgc7"-ról "Frissítés 2023.07.11 Főkert válasza Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen csak gallyazási munkálatokat végzünk, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen csak gallyazási munkálatokat végzünk, így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Á L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Városliget Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járokelő,

    Alábbi bejelentésre válaszunk a következő:

    Tisztelt Kelemen Gábor,

    Köszönjük észrevételét!

    Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy a Hermina útat szegélyező fák már nem a Városliget Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott szúrós akácfa ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vadász Vera
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Alsórákos (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüskès bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére