Megoldott

Kiszáradt fa

A Várna utcában található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni az eltávolítását és pótlását.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/SEGST7rTwQ7ZWFVZA

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Várna u. 21b

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kelemen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, a halott fát kivágták és ültettek a közelben másikat.
    Megoldva, köszönöm!
  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122839 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Várna u. 21. szám előtt található kiszáradt fa kivágását a Zuglói Zrt. elvégezteti.
    Az elpusztult fa pótl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kút víz nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére