Megoldott

Rossz csap

A "mi játszónk" nevű játszótéren nem működik a csap. Valószínűleg a gombja romlott el, idén tavasszal már láttam működni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 21

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122833 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A csap javítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Thursday,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág Bosnyák téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tuja.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére