Megoldott

Veszélyes vas

Anonim Járókelő

A sétányon keresztben a Nyárfás kávéház mellett egy régi sólyapálya sínrendszere kimozdult, ezért veszélyes! Kérem, hogy sürgősen vágják le! Köszőnöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 28

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki végül vette a fáradságot és levágta a vasat. Lezárható megoldottnak! Köszönjük!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 76371 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya rés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    OBKF válasza a "Megint olyat kaptunk amihez nincs közünk" ??? Ezt az arogáns választ nem vártam. De azért naponta 10x el tudnak itt döcögni a terepjárójukkal "ellenőrzés" céljából?! Ha nincs közük itt...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00122805 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület nem tartozik az Önkormányzatunk kezelésébe. / Megint olyat kapunk amihez nincs közünk! /

    Tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetékes: OBKF
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Már 4 éve használják a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kis eső, nagy árvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Massár István
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Toldás köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére