Megoldott

Megsérült, széttört tartóelem

A Hősök tere közepén, a Hősök sírját körülvevő korlát kő tartóeleme / szegélye sérült, a korlát bármikor el/kidőlhet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [image: image.png]

    Köszönöm a választ / válasz továbbítását.
    Valóban "kijavították" - csak sajnos olyan módon, hogy kb no comment ui
    szemmel láthatóan nem az eredeti követ pótolták, cserélték ki, han
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu munkatárs!

    Az alábbi bejelentésre a következő válasszal szolgálhatunk:

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!
    A Hősök tere a Városliget Zrt. vagyonkezelésébe tartozik, azo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "megsérült, széttört tartóelem"-ról "Megsérült, széttört tartóelem"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.HU!

    Köszönjük az ingatlannal kapcsolatos bejelentést, de szeretném jelezni, hogy az ingatlan vagyonkezelője a Városliget Zrt. Kérem a vagyonkezelőt keressék az ingatlannal kapcsolat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Hősök tere szörnyű állapotban van.. A dísz burkolat szinte mindenhol eltörött. A teret a közeljövőben nem fogják felújítani. de minden évben rendeznek itt a Nemzeti Vágtat’ hogy mindent tovább összetörjenek.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

  • Farkas Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rejtett padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    G35P+GC (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop csonkja balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére