Megoldott

Kilátást korlátozó láda

A csatolt képen látható fa láda, nagyban kitakarja a szabad kilátást az autósok elől. A Kassai utcából a kikanyarodás így veszélyes az Árpád út (Újpalota felé). Az Árpád úton a parkoló autóktól és a megjelölt ládától alig látni az érkező autókat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már ne haragudj, inkább ne vezess, naponta járok arra többször,
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Intézkedtünk a virágláda biztonságos helyre való áthelyezéséről.

    Tisztelettel:

    Pocsveiler Zoltán
    főtanácsos
    Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzat
    Polgármesteri Hivata...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Loquendi!

    Gondolom fogalmad sincs arról, hogy ez az útszakasz napközben hogy néz ki, autóval pedig még véletlenül sem használod ezt az utat, mert akkor nem tennél ilyen felesleges hozzászólás
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Aki ettől a ládától nem lát az adja vissza a jogosítványát. És ha egy szép nagy fa lenne ott, akkor meg kivágatná?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére