Megoldott

letört faág a járdán

Anonim Járókelő

letört faág a járdán

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 7

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a letört faágat 06.01-én elszállították.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezeté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére