Megoldott

Nem működő forgalmi lámpa

A XVI kerületi Baross Gábor utca és a Veres Péter utca sarkán lévő forgalmi lámpa megint elromlott. A HÉV átjáró miatt ez nagyon balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A csomópont működése helyreállt.

    Tisztelettel,

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Armand Molnár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére