Megoldott

Kerékpárútra belógó növényzet.

A Margó Tivadar úton a kerékpárútra többhelyütt belóg a növényzet.
Ha a szembe sáv foglalt, képtelenség biztonságosan áthaladni.

A lenti koordinátán kívül még itt is: Budapest, Margó Tivadar u. 57

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Margó Tivadar u. 100

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett 00122662 számú bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma részben megoldva.
    DE az alábbi lokáción
    ( 47.43800700879896, 19.172800844332933 Margó Tivadar u. 57) nem történt változás:
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    alakul:
    https://youtu.be/MpqkgZExGqg
    lassan átér a másik sávba is.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    burjánzó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    DEXTER (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Nyár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére