Megoldott

Roncs kerékpár

A Rákóczi téri Bubi állomás melletti bringatámaszoknál van egy kerékpárroncs. Nincs lelakatolva, simán arrébb tudtam rakni. Kérem, hogy szállítsák el mint hulladékot vagy talált tárgyat. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! A kérdéses kerékpárt a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. munkatársai elszállították.
    Tisztelettel...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Kun utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útfelbontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére