Megoldatlan

Gyalogosátkelőhely kellene

Anonim Járókelő

XVII. kerület Tarcsai út 29/b és 24 között kellene zebra. Pár éve a Tarcsai utat összekötötték az M0 autópályával, így megnövekedett az autóforgalom. A buszról leszállva (Kis Károshíd megálló) nehéz átmenni emiatt a lakóövezetbe, ami az út túloldalán van. Sebességet rendszeresen mérnek, olyankor lassabban halad a gépjármű forgalom, de ha nincsenek kint a traffipaxos rendőrök, akkor egyszerre 4 irányból is lesni kell, hogy honnan fognak elütni?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Tarcsai út 24

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00122626 ügyszámú megkeresésével kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A Budapest, XVII. kerület Tarcsai út – Kis Káros híd utca kereszteződésében a bus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült közlekedési tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla, terelő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kép utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére