Megoldatlan

Kifosztott könyvmegálló

Nem csak kamu a kamerára figyelmeztető felirat? Ha igaz lenne, már rég elkapták volna a tolvajokat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos sokszor az a helyzet, hogy az emberek így próbálnak egyszerűen haszonhoz jutni. Ha látnak valami újabbat, cserekönyv nélkül elviszik, aztán felkerül Vaterára és egyéb oldalakra.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét kérem megoldatlanra állítani. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem, hogy nem csak az van, hogy valakinek megtetszik egy könyv és nem hoz helyette újat, hanem egyszerre elvisznek egy csomót. Egyszer tanúja voltam egy esetnek, hogy valaki a könyvszekrényből...
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó kezdeményezés - volt.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ezt lopásnak minősíteném... A lomokat persze nem szabad elvinni, a könyveket meg igen? Ettől függtelenül értékelem a könyvtár erőfeszítéseit.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Óbudai Könyvmegállók szabadon hozzáférhetők mindnkinek, az ott elhelyezett könyveket bárki elviheti, ha cserébe hoz helyette másikat. Tisztában vagyunk vele, hogy sokan csak vis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Édes kis hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Édes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére