Megerősítésre vár

Telegraffitizett BKV dobozok a Duna korzón

A Duna korzón, közvetlenül a turistákkal teli 5-csillagos Mariott szálló előtt szinte az összes, a Budapesti Közlekedési Vállalat által használt (elektromos?) doboz tele van graffitizve.

Meglehetősen ronda látvány mind a lakosoknak, mind a turistáknak, akiket ez a látvány fogad, amikor kilépnek a szállóból.

Remélem hamar le lesznek tisztítva és a korzóra kamerák felhelyezve, ha még nincsenek.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Apáczai Csere János u. 4

Hozzászólások

  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0023231/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00122576

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az ügyben illetékes BKV Zrt. részére, tájékoztatásuk sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nyugati téri graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati II. (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére