Megoldott

Tűzcsap öncélú használata

Tisztelt Illetékes!

A Normafa u. 35.sz-nál a föld feletti tűzcsap egyik kapocsfedele hiányzik, arról öncélú, szigetelt leágazás van kiépítve.
Kérjük tisztelettel megszüntetni, s biztonságosan rögzített kapocsfedéllel ellátni a tűzmegelőzés és tűzbiztonság feltételeinek maximális biztosítása érdekében.

Köszönettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Normafa út 35

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    "tűzcsapról a vízvételezés szabályosan történik."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 122543 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem hiba. Van rá engedélyük.
    Törölhető!
  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Fekete János!

    Igen megtisztelő, korrekt és hivatalos a válasza.
    Köszönjük, hogy fáradt a megírásával és a drága idejét.

    Üdvözlettel: Halmi Marianna
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiba nincs, van rá engedélyük.
    Megoldott.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Ágnes
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére