Megerősítésre vár

7 db kiszáradt facsemete

2020 őszén a Zöld Újpest programban ültetett fák kiszáradtak. Pótlásukról szeretném, ha újra gondoskodnának.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berda József u. 2

Hozzászólások

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most elég érdekes ügy.
    Mi lesz a garanciával akkor, ha ugyan 7 db fa kiszáradt, kivágták őket és a helyükre egy teljesen új parkot létesített az önkormányzat, fásítással.
    Ezek alapján jogosan felm...
  • Novotny T visszajelzésére vár.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták, de nem pótolták őket.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Újpest, 1138 Magyarország (47.55881600, 19.08002190, 16)"-ról "Budapest, Berda József u. 2, 1043 Magyarország (47.5586046, 19.08043976, 16)"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00122510” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentésben jelzett kis fákat 2020 őszén három éves garanciával ültettette el a Városgondn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!

    térkép alapján IV. kerület

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budapest, Béke tér 1.
    tel.: 061-452-4100/5141
    web: www.buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem Újpest a IV. kerületi önkormányzat.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére