Megoldott

Kátyúk a felüljárón

Tisztelt Cím!

Korábbi bejelentésem helyszínén ismét járhatatlanná vált az autóút. Több helyen a dilatációs vonalak környékén az aszfalt töredezetté vált és egyes helyeken mély kátyúk alakultak ki. Mivel felüljárón van a probléma, fotót nem tudok készíteni az aktuális állapotról, balesetveszélyes lenne ha gyalogosan közelíteném meg a helyszínt, így a google mapsről régebben készült (2023 eleje) fotókat tudok csak csatolni.
Köszönöm előre is a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Bonin Denis visszajelzésére vár.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hónapja semmi változás nem történt, azóta kell kerülgetni a kátyúkat a felüljárón. Meddig kell még várni?
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    újabb útburkolat tenger nagy kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tavas utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére