Megoldatlan

Járdán parkolás, gyalogosok kiszorítása a járdáról

Anonim Járókelő

Népfürdő utcai CrossFit B'Bros vendégei és edzői mindig a járdán parkolnak ugyanez mondható el Gate Way Irodaházhoz érkező tehereaótkról is. Láttam már korábbi bejelntéseket, hogy majd a Közterületesek ellenőrzik meg intézkednek. SOHA NEM TÖRTÉNT ILYEN simán elhajtanak elsétálnak mellettük a közteresek mintha minden rendben lenne :( Tényleges megoldást és intézkedést szeretnék kérni

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dunavirág u. 2

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet visszajelezte, hogy a helyszínt visszatérően ellenőrzik a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    Köszönöm, hogy figyel lakó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Ma reggel ismét kimaxolták a dologot...
    7:30-8:00 között biztosan nem kell közterületestől félniük :(
    Illetve szuper lenne ha műszaki osztály is ránézne mert nem hiszem el hogy a gyalogosok...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "járdán parkolás - gyalogosok kiszorítása a járdáról :("-ról "Járdán parkolás, gyalogosok kiszorítása a járdáról"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás kialakítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére