Megoldott

Rossz jelzőlámpa

A XVI keületi Baross Gábor utca és a Veres Péter utca sarkán lévő jelzőlámpa rendszeresen elromlik. HÉV megálló is van itt ezért nagy a balesetveszély!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 1

Hozzászólások

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BK!
    Nem a probléma egyszeri orvoslása a probléma, hanem az is, hogy rendszeres a meghibásodás. Ma reggel kilenc után sem működött. Az ismétlődő hiba okát kellene megszüntetni.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpa szerviz helyreállította.

    Tisztelette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Armand Molnár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére