Megerősítésre vár

Halott fa

Frissítés 2023.05.24.:
FŐKERT válasza: "a bejelentett terület jelenleg nincs Társaságunk fenntartásában, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek"

-----

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00122336 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett fa kezelését megrendeltük a szerződött partnertől.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmet kérünk.

    Ti...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00122336 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett fa kezelését megrendeltük a szerződött partnertől.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmet kérünk.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2023.05.24.: FŐKERT válasza: "a bejelentett terület jelenleg nincs Társaságunk fenntartásában, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek" ----- Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület jelenleg nincs Társaságunk fenntartásában, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiányossága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiszáradt fa, töredező ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére