Megoldatlan

Játszótér melletti csikkes szemetes zöldterület

Közvetlenül a játszótér melletti pad környéke csikkekkel, alkoholos üveggel, mindenféle szeméttel folyamatosan el van borítva. A pad el van rongálódva, sem a pad mellett, sem a parkban nincs szemetes, a pad környékén elszórt szemetet senki nem takarítja. Arról nem is beszélve, hogy a játszótér környékén tilos a dohányzás, az erre utaló tábla már rég eltűnt a játszóteret körbe vevő kerítésről. A játszótér állapota egy külön bejegyzést igényelne...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm válaszukat, akkor ki a kezelője?Ez a park elhanyagolt!!

    Várom tájékoztatásukat, Molnár Edit
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére