Megoldatlan

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS: 2023.05.19.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."
-------------
A Stefánia úton a Papp László aréna mellett található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni az eltávolítását és pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stadion aut. pu.

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Papp László Budapest Sportaréna

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Stefánia úton a Papp László aréna mellett található a képen látható kiszáradt fa. Szeretném kérni az eltávolítását és pótlását."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.05.19. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékes...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Balesetveszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szálfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: citizen x
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Gázláng utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére