Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Mogyoródi úton a benzinkút közelében található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 20

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122195 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Mogyoródi út. 20 szám előtti kiszáradt fa kivágását a Zuglói Zrt. megrendelte, pótlására várhatóan az őszi tele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pécsi Eszter park táblája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fák pusztulása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolást nehezítő lombkorona

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sódar Csaba
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére