Megerősítésre vár

Kiszáradt fa

A Pillangó utcában a Tesco mögötti részen található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 30

Hozzászólások

  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122194 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Pillangó utcában lévő kiszáradt fa kivágását a Zuglói Zrt. megrendelte, pótlására várhatóan az őszi telepítési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág Bosnyák téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tuja.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére