Megoldott

Kiszáradt fa

A Pillangó utcában található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni az eltávolítását és pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 27

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kelemen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, a halott fát kivágták és ültettek a helyére másikat.
    Megoldva, köszönöm!
  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122192 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésében szereplő, Pillangó u. 30. szám előtti kiszáradt fa kivágását a Zuglói Zrt. elvégezteti.
    Az elpusztult fa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetve a zöldterületen parkolás is beszédes.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy fa letört ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére