Megoldott

Kiszáradt fák

A Mogyoródi úton a Pillangó utca kereszteződésénél található a képen látható 2 kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlásukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 32

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kelemen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, a halott fát kivágták és ültettek a helyére másikat.
    Megoldva, köszönöm!
  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122190 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Mogyoródi úton lévő kiszáradt fák kivágását a Zuglói Zrt. megrendelte, pótlásukra várhatóan az őszi telepítési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirigyes bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ond vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hinta a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Barbara
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirigyes bálványfa és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére