Megerősítésre vár

Hiányzik az oszlopról a tábla

Az Abonyi utcában található a képen látható jelzőtáblatartó oszlop, amiről hiányzik a tábla.
Szeretném kérni a pótlását vagy az oszlop eltávolítását.
Illetve ettől pár méterre volt egy másik tábla is, az utcaképen látszik, a fényképemen már nem - teljesen kitört.

Google utcaképen: https://goo.gl/maps/8GxvTiBGktqfQZ6Y9
A 2011-es utcaképen még látszik, hogy mi volt rajta (de már a 2013-ason is üres volt): https://goo.gl/maps/osPsdf651Bt9iMiG8

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Abonyi u. 8

Hozzászólások

  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Az oszlop megszűntetésére és az iskolások jelenlétére figyelmeztető jelzőtábla kihelyezésére a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére