Megoldott

Több kátyú

Kátyú.
Kérem segítsenek az út megjavításában.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 3b

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a kátyúkat. Köszönöm a segítséget!
  • Novotny T visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését!
    A Bocskai utca 3/b előtt az aszfalt burkolat javításának igényét rögzítettük, a problémás helyszínt a soron következő javítási csomagba szerepeltetjük.

    Üdvözl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Befejezetlen úthiba javitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lőrincz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Duna sor (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére