Megoldott

Illegális szemét lerakás

FRISSÍTÉS: 2023.05.31.

Bejelentő válasza alapján:
Sajnos nem oldódott meg! A távolabbi mai fotó.

-----

A X. kerület Gyógyszergyári úton, ahol épp végre elszállították a szemétkupacokat, két újabb kupacot helyeztek el :( nem messze egymástól, ráadásul a térképen jelölt helyen palát is, ami veszélyes hulladék. Kérem segítsenek benne, hogy elszállítsák. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyógyszergyári u

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink ismételten elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély né
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A X. kerület Gyógyszergyári úton, ahol épp végre elszállították a szemétkupacokat, két újabb kupacot helyeztek el :( nem messze egymástól, ráadásul a térképen jelölt helyen palát is, ami veszélyes hulladék. Kérem segítsenek benne, hogy elszállítsák. Előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.05.31. Bejelentő v...

  • Tompai Zsuzsa hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem oldódott meg! Ez mai fotó
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Tompai Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétrúgott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére