Megoldott

Csányi előtti járda

A ma délelőtt befotózott kép tipikus ezen a járdaszakaszon. Hetente rendszeresen előfordul itt hasonló állapot.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Csányi u. 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Budapest VII. Csányi u. 9-11. előtti járda"-ról "Csányi előtti járda"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erzsébetváros Rendészeti Igazgatóságaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kollégáim 2023.05.12-én ellenőrizték a helyszínt, ahol a bejelentésekben leírtakat tapasztalták. Felvették a kapcsolatot a kerületi köztisztasági irodával, akik 2 órán belül elszá...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00121912

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00121912 azonosítószámú, a Budapest Csányi utca 9-11.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a szokásos utcakép
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére